Sveiki ir energingi kiekvieną dieną!

Skrandžio rūgštingumuiJei padidėja skrandžio rūgštingumas, jaučiame rėmenį, skausmą duobutėje,
deginimo jausmą už krūtinkaulio, pilvo pūtimą, kartais kutena gerklę, kostime.


9 - Natrium phosphoricum
padeda sušvelninti šiuos simptomus.

Rekomenduojama vartoti 2 tab. prieš valgį ir nakčiai.
Esant įsisenėjusiai problemai ar labai stipriai išreikštiems simptomams papildomai po valgio vartoti po 1 tab. kas 15-20 min., kol simptomai išnyks (iki 6 tablečių).
Simptomams švelnėjant, tablečių reikia kaskart vis mažiau, kol lieka tik 1 tab. nakčiai. Taip pavartojama dar mėnesį laiko.

Veiksmingumui sustiprinti rekomenduojama vartoti kartu su  4 - Kalium chloratum

Galima vartoti kartu su kitais vaistais.
Pašalinis poveikis nepastebėtas.


Prašome įdėmiai perskaityti pakuotės lapelį ir vaistą vartoti, kaip nurodyta. Netinkamai vartojamas vaistas gali pakenkti Jūsų sveikatai. Jei simptomai nepraeina ar atsirado šalutinis poveikis, dėl tolesnio vaisto vartojimo būtina pasitarti su gydytoju ar vaistininku. Jeigu įtariate, kad Jums pasireiškė šalutinis poveikis, apie jį praneškite savo gydytojui, vaistininkui ar Valstybinei vaistų kontrolės tarnybai prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos el. paštu NepageidaujamaR@vvkt.lt arba kitais būdais, kaip nurodyta jos interneto svetainėje www.vvkt.lt;  Reklamos teksto parengimo data: 2016.11.02

Pastaba: Šiuslerio druskos palengvina simpotmus ir skatina gijimą. Šiuslerio druskų terapija gali būti naudojama savigydai esant lengviems negalavimams. Jei simptomai rimti – būtina gydytojo konsultacija, kuris įvertins Jūsų būklę.