Sveiki ir energingi kiekvieną dieną!

Raukšlės


Jaunystei, grožiui išsaugoti labai svarbu, kad organizmui netrūktų druskų, atsakingų už odos elastingumą 

1 - Calcium fluoratum
Elastingumo druska

11 - Silicea
Vadinama grožio mineraline druska. Labai svarbi odai, plaukams, nagams, o taip pat ir kaulams, sausgyslėms bei imuninei sistemai.


Kaip vartoti?
Rekomenduojama vartoti po 2-6 tab. kiekvienos druskos per dieną porą kartų per metus (dozė priklauso nuo amžiaus ir odos būklės), gerti pakankamai vandens.

Prašome įdėmiai perskaityti pakuotės lapelį ir vaistą vartoti, kaip nurodyta. Netinkamai vartojamas vaistas gali pakenkti Jūsų sveikatai. Jei simptomai nepraeina ar atsirado šalutinis poveikis, dėl tolesnio vaisto vartojimo būtina pasitarti su gydytoju ar vaistininku. Jeigu įtariate, kad Jums pasireiškė šalutinis poveikis, apie jį praneškite savo gydytojui, vaistininkui ar Valstybinei vaistų kontrolės tarnybai prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos el. paštu NepageidaujamaR@vvkt.lt arba kitais būdais, kaip nurodyta jos interneto svetainėje www.vvkt.lt;  Reklamos teksto parengimo data: 2016.11.02

Pastaba: Šiuslerio druskos palengvina simpotmus ir skatina gijimą. Šiuslerio druskų terapija gali būti naudojama savigydai esant lengviems negalavimams. Jei simptomai rimti – būtina gydytojo konsultacija, kuris įvertins Jūsų būklę.