Sveiki ir energingi kiekvieną dieną!

Nervingumas, nerimas

Patiriate stresą, nuolat jaučiate vidinę įtampą, energijos trūkumą, pasyvumą, neturite nuotaikos?

Puikus derinys Jums - energijos balansui arba vidinei pusiausvyrai. Labai tinka daug protinio darbo dirbantiems asmenims.

Šiuslerio druska Nr.5 Kalium phosphoricum
Energijos druska, nervų sistemai, nuotaikos druska. Ji harmonizuoja mintis ir emocijas, tinka esant nuotaikos svyravimams.

Šiuslerio druska Nr.7 Magnesium phosphoricum
Nervus raminanti ir spazmų druska. Tinka, jei jaučiate nervingumą, nerimą, įtampą.

Vartojimas ir dozavimas.
Šiuslerio druska Nr.5 Kalium phosphoricum
Rekomenduojama vartoti ryte ir pirmoje dienos pusėje.
Šiuslerio druska Nr.7 Magnesium phosphoricum
Geriau vartoti vakare ir nakčiai, ji nuramins, atpalaiduos, padės atgauti jėgas pervargus, pagerins miegą.

Dozė labai individuali – vienam užtenka vienos tabletės, kitam reikia ir visų šešių. Galima pradžioje vartoti kaip „karštą“ kokteilį. Paprastai pradžioje reikia didesnės dozės, kai pasijuntame geriau – dozę sumažiname.

Kaip tik šiuo metu – Šiuslerio druskų akcija internete: www.lukiskiuvaistine.lt
Prašome įdėmiai perskaityti pakuotės lapelį ir vaistą vartoti, kaip nurodyta. Netinkamai vartojamas vaistas gali pakenkti Jūsų sveikatai. Jei simptomai nepraeina ar atsirado šalutinis poveikis, dėl tolesnio vaisto vartojimo būtina pasitarti su gydytoju ar vaistininku. Jeigu įtariate, kad Jums pasireiškė šalutinis poveikis, apie jį praneškite savo gydytojui, vaistininkui ar Valstybinei vaistų kontrolės tarnybai prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos el. paštu NepageidaujamaR@vvkt.lt arba kitais būdais, kaip nurodyta jos interneto svetainėje www.vvkt.lt;  Reklamos teksto parengimo data: 2016.11.02

Pastaba: Šiuslerio druskos palengvina simpotmus ir skatina gijimą. Šiuslerio druskų terapija gali būti naudojama savigydai esant lengviems negalavimams. Jei simptomai rimti – būtina gydytojo konsultacija, kuris įvertins Jūsų būklę.