Sveiki ir energingi kiekvieną dieną!

Klauskite

Turite klausimų?
Mielai atsakysime ir patarsime
darbo dienomis nuo 9 iki 17 val.
Jūsų vardas
Elektroninis paštas
Klausimas
Apsaugos kodas
Apsaugos kodas
Prašome palaukti...
Siųsti laiško kopiją man
1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  6
kristina
sveiki, mano 1 metu sunui nuo atopinio dermatito israse 2,4 ir 6 druskas. Kiekviena druska reikia istirpinti puseje stiklines vandens, tai jau susidaro 1,5 stikline vandens- tokio kiekio as tikrai nesugirdysiu vaikui per diena. Ar galima tirpinti mazesniame kiekyje kiekviena druska , o gal jas galima kartu istirpint?
galima druskas tirpinti ir žymiai mažesniame kiekyje vandens.
Esmė, kad vaikučiui reikėtų daugiau gerti vandens, kai serga tokia liga.
Jei jis labai negeria, reikėtų pridėti dar ir Nr. 8.
P.S.: galima visas druskas (t.y. visos dienos tabletes) ištirpinti 100-200 ml vandens ir sugirdyti tą vandenuką dienos bėgyje per 6-8 kartus.
Gerda
Laba diena, man 30 m. nuo paauglystes vargina riebi, blizganti oda (kaktos srityje),spuogai, kuriu padaugeja pries menstruacijas.Kokias ir kokiomis dozemis druskas patartumete gerti? Kiek laiko jas reiketu vartoti? Dekui uz atsakyma.
rekomenduočiau Nr. 9.
Pradėti reikėtų nuo 6 tab. per dieną (po 2 tab. 3 kartus per dieną), būklei pagerėjus - dozę galima mažinti
jurgita
ar galima sias druskas vartoti maitinanti mama,dukrytei jau 2metukai bet vis dar maitinu
Šiuslerio druskas drąsiai galima naudoti nėštumo metu, maitinant kūdikį, gali jas gerti ir kūdikiai (bet juos turėtų pirmiau apžiūrėti gydytojas).
Lina
Laba diena, nesenai sužinojau apie šias druskas ir norėjau sužinoti ar kuri nors iš šių druskų turi įtakos medžiagų apykaitos gerinimui? Didėja svoris, sulėtėjusi medžiagų apykaita, mažas fizinis aktyvumas dėl darbo specifikos. Dar turėjau problemų dėl skydliaukės, nors šiuo metu tyrimai yra geri. Ar druskos pagalba įmanoma pagerinti medžiagų apykaitą? Ir kuri tai druska būtų? Ačiū. Pagarbiai, Lina
Yra trys druskos, kiurios reguliuoja medžiagų apykaitą - Nr. 8, 9, 10.
Nr. 8 reguliuoja skysčių pusiausvyrą, Nr. 9 reguliuoja rūgščių - šarmų pusiausvyrą ir Nr. 10 detoksikuoja organizmą - pašalina iš jo viską, ko nereikia.
Manyčiau Jums reikėtų jų visų trijų po 2-6 tab. kiekvienos druskos per dieną. Paprasčiausias vartojimo būdas - visas dienos tabletes ištirpinti 0,5-1,0 litre vandens ir išgerti tą vandenį per dieną, per kokius 6-8 kartus.
marta
sveiki. kokia druska ir kokiom dozem vartoti nuo psoriazes? sergu jau beveik 20m
psoriazės priežastys, eiga ir formos labai skiriasi, todėl duskas geriausia parinkti individualiai konsultacijos metu.
Standartinė programa psoriazei gydyti: ryte 2 tab. Nr. 7, dieną 2 tab. Nr. 2, vakare 2 tab. Nr. 6.
Vaida
Laba diena, noriu paklausti, ar galima vienu metu vartoti pora drusku numeriuku, na pora rusiu? Tai pirmas klausimas, o antyras klausimas butu, nusipirkau Nr.5 , vienur raso, kad gerti karsta, kitur,kad ciulpti tablete. Kuri buda rekomenduotumete? Dekoju uz atsakymus.
galima vartoti įvairius druskų derinius vienu metu (jei reikia daugiau nei 3 druskų, reikėtų pasitarti su Šiuslerio druskų terapijos specialistu).
Ar gerti kokteilį, ar čiulpti tabletę priklauso nuo problemos stiprumo. Kokteilis veikia greičiau ir stipriau.
Liucijus
Sveiki. Norėčiau paklausti kokią druską vartoti, kai šala kojos, rankos ko pasėkoje mėlynuoja nosis. Nuoširdžiai dėkoju.
Jums tiktų toks druskų derinukas: 3+5+8+10.
Po 2 tab. kiekvienos druskos. Paprasčiausia būtų visas 8 tabletes ištirpinti pusėje litro vandens ir išgerti jį per 3-5 kartus per dieną.
Dozė paprastai nustatoma individualiai - gali būti nuo 1 iki 6 tablečių per dieną.
Aida
sveiki,kur kaune atliekama diagnostika ir Siuslerio drusku parinkimas folio metodu?
Kaune dėl Šiuslerio druskų parinkimo folio metodu konsultuoja gydytoja Nelė Tocionytė, telefonas: 8687 48684
Jurgita
Laba diena, mano sūneliams 6 ir 1,5 m. Vargstame su peršalimo ligomis.Didžiajam tankiai kamuoja virusai su pilvo skausmais,pykinimu, kartais vėmimu, gerkles paraudimu, o mažasis užsikrečia nuo brolio, mums niekaip nesibaigia slogos,dabar sergam baisia pūlinga sloga ir apetito visai neturim.Patarkite, kokias druskas vartoti, kad imunitetas sustiprėtų? Ką patartumėte vartoti po antibiotikų vartojimo?Labai ačiū už atsakymą.
Po antibiotikų vartojimo rekomenduoju Nr. 4 ir 10.
Imuniteto stiprinimą patarčiau pradėti nuo kompleksinio homeopatinio preparato Immunokind po 1 tab. 3 kartus per dieną bent 28 dienas.
Alina
Laba diena, norecau paklausti gal tiktu sis preparatas vyrams kurie turi problemu lovoje, turiu omenyje jauna vyra 30 m, daktaras nieko nepadejo, teigia kad problema yra daugiau psichologine. Kadangi druskos gydoo daug moterisku problemu, gal padetu ir mano vyrui. Aciu labai, lauksiu attsakymo
Vertėtų pabandyti kokteilį iš trijų druskų: 3, 5, 8.
Pradžioj galima ir po 10 tab. kiekvienos druskos kaip kokteilį (karštą), situacijai pagerėjus dozę mažinti ir dar kurį laiką pavartoti.
1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  6