Sveiki ir energingi kiekvieną dieną!

Klauskite

Turite klausimų?
Mielai atsakysime ir patarsime
darbo dienomis nuo 9 iki 17 val.
Jūsų vardas
Elektroninis paštas
Klausimas
Apsaugos kodas
Apsaugos kodas
Prašome palaukti...
Siųsti laiško kopiją man
1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  6
kristina
sveiki, mano 1 metu sunui nuo atopinio dermatito israse 2,4 ir 6 druskas. Kiekviena druska reikia istirpinti puseje stiklines vandens, tai jau susidaro 1,5 stikline vandens- tokio kiekio as tikrai nesugirdysiu vaikui per diena. Ar galima tirpinti mazesniame kiekyje kiekviena druska , o gal jas galima kartu istirpint?
galima druskas tirpinti ir žymiai mažesniame kiekyje vandens.
Esmė, kad vaikučiui reikėtų daugiau gerti vandens, kai serga tokia liga.
Jei jis labai negeria, reikėtų pridėti dar ir Nr. 8.
P.S.: galima visas druskas (t.y. visos dienos tabletes) ištirpinti 100-200 ml vandens ir sugirdyti tą vandenuką dienos bėgyje per 6-8 kartus.
Gerda
Laba diena, man 30 m. nuo paauglystes vargina riebi, blizganti oda (kaktos srityje),spuogai, kuriu padaugeja pries menstruacijas.Kokias ir kokiomis dozemis druskas patartumete gerti? Kiek laiko jas reiketu vartoti? Dekui uz atsakyma.
rekomenduočiau Nr. 9.
Pradėti reikėtų nuo 6 tab. per dieną (po 2 tab. 3 kartus per dieną), būklei pagerėjus - dozę galima mažinti
jurgita
ar galima sias druskas vartoti maitinanti mama,dukrytei jau 2metukai bet vis dar maitinu
Šiuslerio druskas drąsiai galima naudoti nėštumo metu, maitinant kūdikį, gali jas gerti ir kūdikiai (bet juos turėtų pirmiau apžiūrėti gydytojas).
Lina
Laba diena, nesenai sužinojau apie šias druskas ir norėjau sužinoti ar kuri nors iš šių druskų turi įtakos medžiagų apykaitos gerinimui? Didėja svoris, sulėtėjusi medžiagų apykaita, mažas fizinis aktyvumas dėl darbo specifikos. Dar turėjau problemų dėl skydliaukės, nors šiuo metu tyrimai yra geri. Ar druskos pagalba įmanoma pagerinti medžiagų apykaitą? Ir kuri tai druska būtų? Ačiū. Pagarbiai, Lina
Yra trys druskos, kiurios reguliuoja medžiagų apykaitą - Nr. 8, 9, 10.
Nr. 8 reguliuoja skysčių pusiausvyrą, Nr. 9 reguliuoja rūgščių - šarmų pusiausvyrą ir Nr. 10 detoksikuoja organizmą - pašalina iš jo viską, ko nereikia.
Manyčiau Jums reikėtų jų visų trijų po 2-6 tab. kiekvienos druskos per dieną. Paprasčiausias vartojimo būdas - visas dienos tabletes ištirpinti 0,5-1,0 litre vandens ir išgerti tą vandenį per dieną, per kokius 6-8 kartus.
marta
sveiki. kokia druska ir kokiom dozem vartoti nuo psoriazes? sergu jau beveik 20m
psoriazės priežastys, eiga ir formos labai skiriasi, todėl duskas geriausia parinkti individualiai konsultacijos metu.
Standartinė programa psoriazei gydyti: ryte 2 tab. Nr. 7, dieną 2 tab. Nr. 2, vakare 2 tab. Nr. 6.
Virginija
Laba diena,noriu paklausti ar naudojant nr5 ir nr6 druskas nebus kalio perdozavimas ,jeigu kraujyje yra 5,4 kalio.,kokias druskas naudoti nuo depresijos ir širdies permušimų.Ačiū.
Šiuslerio druskų perdozuoti neįmanoma - jos pagamintos kaip homeopatiniai preparatai.
Kai vargina depresinės nuotaikos ir širdies permušimai, rekomenduojamas Nr. 5 ir 7.
Dozė nuo 1-6 tab. per dieną.
Simona
Labas rytas,mano draugui labai skauda galva.Jam 22 metai.Galvos skausmai yra labai stiprūs,pradeda pykinti, atsiranda ir vėmimas. Skauda tik dešinę galvos pusę. Buvo atlikta daug tyrimų, bet tikslios diagnozės nepasakė, tik vaistų gausybę liepė gerti, kurie skausmo nemalšina Šie galvos skausmai kartojasi kas puse metu.Gal galite patarti kokią druską ar druskas būtų galima naudoti? ačiū už atsakymą
tokiems galvos skausmams gali tikti Nr.3, 7 arba 8.
Geriausia gerti kaip "karštąjį" kokteilį iš 5 tab.
Svarbiausia  - druskas pradėti vartoti tik prasidedant skausmui (neleisti galvai įsiskaudėti).
Neringa
Laba diena, Niekaip nepavyksta užsiauginti ilgų plaukų, auga kaip ir neblogai, tačiau galiukai lūžinėja, plonėja, todėl nepavyksta užauginti ilgesnių nei iki pečių. Ar galima šią problemą išspręsti naudojant kažkurias iš Dr. Šiuslerio druskų. Plaukai labai greitai "riebaluojasi". Jeigu taip kurias iš druskų rekomenduotumėt? Ačiū.
rekomenduočiau pamėginti Nr. 8 ir 11 po 1-6 tab. kiekvienos druskos per dieną (iš pradžių dozė didesnė, pajutus pagerėjimą, dozę galima mažinti).
Vaida
Laba diena, noriu paklausti, ar galima vienu metu vartoti pora drusku numeriuku, na pora rusiu? Tai pirmas klausimas, o antyras klausimas butu, nusipirkau Nr.5 , vienur raso, kad gerti karsta, kitur,kad ciulpti tablete. Kuri buda rekomenduotumete? Dekoju uz atsakymus.
galima vartoti įvairius druskų derinius vienu metu (jei reikia daugiau nei 3 druskų, reikėtų pasitarti su Šiuslerio druskų terapijos specialistu).
Ar gerti kokteilį, ar čiulpti tabletę priklauso nuo problemos stiprumo. Kokteilis veikia greičiau ir stipriau.
Liucijus
Sveiki. Norėčiau paklausti kokią druską vartoti, kai šala kojos, rankos ko pasėkoje mėlynuoja nosis. Nuoširdžiai dėkoju.
Jums tiktų toks druskų derinukas: 3+5+8+10.
Po 2 tab. kiekvienos druskos. Paprasčiausia būtų visas 8 tabletes ištirpinti pusėje litro vandens ir išgerti jį per 3-5 kartus per dieną.
Dozė paprastai nustatoma individualiai - gali būti nuo 1 iki 6 tablečių per dieną.
1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  6