Sveiki ir energingi kiekvieną dieną!

Klauskite

Turite klausimų?
Mielai atsakysime ir patarsime
darbo dienomis nuo 9 iki 17 val.
Jūsų vardas
Elektroninis paštas
Klausimas
Apsaugos kodas
Apsaugos kodas
Prašome palaukti...
Siųsti laiško kopiją man
1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  6
Ingrida
Laba diena. domina kainos,ar nera viesai skelbiama,ar nematau
Šiuslerio druskos parduodamos vaistinėse, jų kaina apie 30 litų.
Rita
Kokią druską rekomenduotumėte fizinį, sportinį darbą dirbantiems žmonėms. Darbe reikia daug kantrybės ir ramių nervų.
Rekomenduotume Nr.5, Nr.9 ir Nr.7.
Sigita
Laba diena, Pirmiausia noriu pasidžiaugti druska Nr9, kuri labai padėjo esant refliuksui. Noriu paklausti, kurios druskos reikia (3 ar 11) besisluoksniuojantiems nagams. Dėkoju, geros dienos.
Nagams stiprinti tinka Nr.11.
Galina
Sveiki. Kokias druskas rekomenduotumete vaikams, jau trecia savaite sloguojantiems tirstomis, tasiomis, skaidriomis isskyromis bei kosintiem, tai sausai, tai slapiai, o kita kart lyg ir slapiai, bet ne iki galo iskosint?Temperaturos nera.
rekomenduočiau Nr. 4
Zita
Laba diena. Hemoglobinas yra 105, o geležies tyrimas - 4,5. Pradėjau vartoti druską Nr.3. Ar reikia papildomai vartoti kitų geležies preparatų ( ne homeopatinių)?
galima naudoti ir kitus geležies preparatus - greičiau pasieksite norimą rezultatą, nes Šiuslerio druska ir pati patenka į ląstelę ir pagerina geležies pasisavinimą iš maisto ir kitų preparatų.
Rima
Sveiki,mano dukte jau apie 5 metus vargsta su spuogais ant veido.Labai daug kas isbandyta juos gydant,niekas nepadeda.Skaiciau ,kad galima vartoti druskas Nr.9 ir Nr.11.Kaip ir po kiek tableciu reiketu vartot?ar galima abi druskas isrirpinti kartu ir gerti keleta kartu per diena?
rekomenduočiau pradėti po 6 tab. kiekvienos druskos per dieną (situacijai pagerėjus, galima dozę pradėti mažinti). Galima gerti po 2 tab. kiekvienos druskos 3 kartus per dieną arba ištirpinti po 6 tab. abiejų druskų pusėje litro vandens ir išgerti tą vandenį per 4-6 kartus per dieną.
Nerijus
laba diena, kai kokias druskas rekomenduotumete sportininkams?
Sportuojantiems žmonėms labai rekomenduojamas druskų derinukas ištvermingumui padidinti ir organizmo atsistatymui po didelio fizinio krūvio: 3+5+7 (po 10 tab. kiekvienos druskos į litrą vandens tai dienai, kai treniruotė, ar net vienai treniruotei - priklausomai nuo krūvio).
Jurgita
Sveiki, ačiū už labai malonų ir įdomų seminarą, kuris vyko vakar Panevėžyje. Nusipirkau vaikų druską Nr.2 ir Nr.3 pirmoji pagalba. Norėjau pasiteirauti: mano 2,5m.vaikas tik rytais atsikėlęs sausai nusikoso keletą kartų ir pabaigia nusičiaudėjimu, tuom ir baigiasi visi kosuliai, visą dieną ramu, įtariu alergiją kažkam. Liežuvis jo negražus(užeina kartais tokiais plėmais ,gabalais negražiais išmėtytas),pasak vaiko daktarės-liežuvį apžiūrėjus vaikas turi alergiją. Tai ką tokiu atveju dar turiu pridėti jam prie Nr.2?
Manau vertėtų dar pridėti Nr. 8. Taip pat pagalvoti, kas gali alergizuoti namuose (gėlės, kilimai, patalynė ir pan.), gal per sausa ir per šilta kambaryje ir pan.
Ina
Sveiki. Norėčiau sužinoti, ar tiktų kuri nors iš druskų mano 11 metų sūnui. Vaikas sunkokai sukaupia dėmesį, kas neigiamai atsiliepia mokslo rezultatams :). Šiaip vaikas sveikas, mityba gera. Ačiū.
Dėmesio koncentraciją pagerina Nr. 3 ir 5.Jei vaikas gerai valgo, tikėtina, kad jo hemoglobinas geras, tai gal jam geriau tiktų Nr. 5.Pradžiai galima duoti rytais kaip "karštąjį" kokteilį iš 5 tab. 1-2 sav., situacijai pagerėjus - dozę mažinti, vėliau turėtų užtekti ir 1 tab. ryte.
Evelina
Mano gydytojas sakė, kad ši druska yra nuo streso pvzd.prieš testą. Ar tai tiesa? Ir kaip si druska vadinasi ? (kaip vadinasi druska nuo streso pries testa)???
prieš egzaminą ar testą iš vakaro rekomenduojama Šiuslerio druska Nr. 7 Magnesium phosphoricum (kad ramiai išsimiegoti, pailsėti), o ryte Nr. 5 Kalium phosphoricum (kad užtektų energijos, kad gerai "veiktų" atmintis) kaip "karštuosius" kokteilius.
1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  6