Sveiki ir energingi kiekvieną dieną!

Klauskite

Turite klausimų?
Mielai atsakysime ir patarsime
darbo dienomis nuo 9 iki 17 val.
Jūsų vardas
Elektroninis paštas
Klausimas
Apsaugos kodas
Apsaugos kodas
Prašome palaukti...
Siųsti laiško kopiją man
1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  6
Ineta
Laba diena, kokią druską rekomenduotumėte 2,5 m berniukui, kuris tik ką persirgo skarlatina ir dažnai linkęs sloguoti, pakosėti. Jau du kartus per 6 mėn. vertojo antibiotikus. Taip pat įtariam, kad gali būti alegija kažkokiam maaisto produktui (paraudę ir pleiskanojantys skruotukai). Noriu, kad sustiprėtų jo imuninė sistema ir kuo mažiau sirgtų. Ačiū.
rekomenduočiau kompleksinį homeopatinį preparatą Immunokind po 1 tab. 3 kartus per dieną 21-28 dienas.
Agne
potraukis valgyti citrina
Nr. 9.
Margarita
Sveiki, Vartoju druskas Nr. 5 ir Nr. 7. Po 2 tabl. vienos ir kitos 3 kartus. Taip pasakė vaistininkas. Ar man taip ir vartoti ar galiu ir sumažinti dozę? Savijauta lyg ir geresne, miegu geriau. Reikia padaryti tokį pilną gydymo kursą ir suvartoti po 80 tablečių? Ir kaip vėliau - ar pakartoti, ar vartoti profilaktiškai? Dėkui, Margarita
druskų dozė labai individuali, vienam reikia 10 tablečių, kitam 2-4 tablečių, rodos, tam pačiam rezultatui pasiekti. Taigi, jei pajutote pagerėjimą, dozę galima sumažinti, vartoti po 1 tab. 3 kartus, vėliau – po 2-1 tab. dienai. Jei savijauta puiki, galima nevartoti. Kai prireiks, visada vėl galima pradėti. Dėl profilaktikos sunku pasakyti, klausime per mažai informacijos apie Jus.
VIRGINIJA
laba diena ,noriu paklausti kuri druska tinka sergat skrandžio uždegimu ir turint padidintą rūgštimngumą. ačiū
skrandžio gleivinės uždegimui ir padidintam rūgštingumui reikia Nr. 4 ir 9. Paūmėjimo metu labai padeda Nr. 3 kas valandą.
Jurgita
Sveiki,turiu nemažai nusiskundimų, pačiai teisingai išsirinkti druskas gan sunku, todėl kreipiuosi patarimo.Esu nervinga,dirgli,emociškai išsekusi, dažnai kaitaliojasi nuotaikos,supykstu dėl niekų, dar kankina viršsvoris,kurio niekaip nepavyksta atsikratyti, dažnai pučia pilvą, organizme susilaiko skysčiai, kairėje pilvo pusėje jaučiu migruojantį skausmą, dažnokai kyla rūgštingumas. Taip pat turiu miomą, dėl kurios būna gausus kraujavimas mėnesinių metu. Būna, kad jaučiu smaugimą kaklo srityje. Labai noriu sau padėti, tad prašau jūsų pagalbos teisingai pasirenkant druskas. Ačiū.
emocijoms ir nuotaikai harmonizuoti labai tiktų Nr. 5 ir 7. Viršsvoriui, rūgštingumui, dujų ir skysčių kaupimuisi mažinti – Nr. 8, 9, 10. Dėl smaugimo jausmo reikėtų išsitirti skydliaukės funkciją. Rekomenduočiau ateiti į konsultaciją ir parinkti druskas ir jų dozes individualiai.
Ineta
Laba diena Turiu pervargima buna ir aplamai jautri nervuota esu issigijau 5nr. sakykite kaip po kiek man ji gerti ?perdiena ir kuri laika vartoti kad pasijauciau energingesne ir nakti prastai miegu.
Jums reikėtų Nr. 5 rytais ir Nr. 7 nakčiai. Dozė priklauso nuo amžiaus ir druskos trūkumo organizme (vienam gali užtekti 1 tabletės, kitam ir 10 bus mažai). Rekomenduojama pradėti nuo didesnės dozės, pajutus pagerėjimą, dozę galima mažinti.
Sandra
Labas vakartas, savo 1,5 mėn vaikui daviau IMUNOKIND kad sustiprinti imunitetą. Vartojome 28 d. kiek reikia daryti pertrauką, kad vėl vartoti, nes bijau, kad prasidėjus šalčiams nesusirgtų.
po mėnesio galima pakartoti.
Inga
Sveiki. Ar tiesa gal vartojant sias druskas negalima vartoti mėtu? Pavyzdžiui mėtines dantų pastos ar kramtomosios gumos. Taip pat, ar tiesa, kad negalima tabletės paimti pirštais, o būtinai plastikiniu šauksteliu? Ačiu.
netiesa
Jurate
Sveiki,ar galima naudoti Nr5,7 ir 11 esant nestumui?
taip, galima.
Jolita
Laba diena, Man pastaruoju metu ištisai išsikelia skausmingi ir dideli spuogai ant nugaros, niekada tos problemos neturėjau. Gyvenimo būdas ir mitybos įpročiai taip pat nepakito. Galbūt tik padidėjo įtampa dėl mokslu ir darbo. Ši problema kelia diskomfortą, nes nugara atrodo negražiai ir ją skauda, po spuogu išnykimo lieka dėmelės. Gal galėtumėte patarti kaip galima būtų tai išgydyti?
rekomenduočiau Nr. 6, 9 ir 11 po 2 tab. kiekvienos druskos 3 kartus per dieną. Jei daug įtampos gyvenime, galbūt verta pridėti Nr. 5 ryte ir Nr. 7 nakčiai.
1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  6