Sveiki ir energingi kiekvieną dieną!

Dr. Šiuslerio druskų paslaptys

Kaip dr. Šiuslerio druskos veikia organizmą?

Daktaras Vilhelmas Henrikas Šiusleris atrado paprastą, saugų gydymo būdą, kurį galime naudoti gydydamiesi patys. Jo teigimu, ligos vystosi, kai organizme trūksta fiziologiškai būtinų neorganinių druskų (sudedamųjų kūno ląstelių). Vartojant šas druskas mažomis (homeopatinėmis) dozėmis, mūsų kasdieniniai negalavimai palengvėja arba išnyksta.
Dr.Šiuslerio druskų terapija sėkmingai taikoma jau daugiau nei 100 metų. Ypač šios druskos populiarios Vokietijoje. Dr.Šiuslerio druskas gali vartoti suaugusieji ir vaikai nuo vienerių metų.

Sveikų ląstelių paslaptis

Sveikų ląstelių paslaptis – mineralinių medžiagų pusiausvyra.
Mūsų kūną sudaro maždaug 60 trilijonų ląstelių. Tai mikroskopinės dalelės, iš kurių sudaryti mūsų organai, nervai, raumenys, oda, gleivinės, venos, kraujas ir smegenys. Kiekvieną dieną jos atlieka milijonus gyvybinių funkcijų.  Jei viskas vyksta sklandžiai, mes jaučiamės sveiki.

Kuras ląstelėms

Visoms ląstelėms reikia maistinių medžiagų, kurių jos gauna su maistu ir paverčia į energiją. Tačiau organizmas ne visada aprūpinamas optimalia mityba todėl ir ląstelės negauna pakankamai maistinių medžiagų. Dėl šios priežasties organizme gali sutrikti mineralinių druskų pasiskirstymas.

Rezultatas

Mūsų organizmo mineralinių medžiagų apykaita tampa nesubalansuota  ir mes tampame neatsparūs ligoms.


 
  Žmogaus kūno ląstelė gali absorbuoti     
  homeopatiniu  būdu  pagamintas
  dr. Šiuslerio druskas.

 
  Jos reguliuoja ir normalizuoja
  cheminius procesus ląstelės viduje.
  Mineralinių medžiagų pusiausvyra
  ląstelėje atstatyta, negalavimo priežastis,
  anot Dr.Šiuslerio (1821-1898) mokymo,       
  pašalinta.


Kaip viskas prasidėjo: dr. Šiuslerio istorija

Revoliucinis atradimas

Berlynas, XIX amžiaus pabaiga. Vokietijos sostinėje rašoma medicinos istorija. Profesorius dr. Rudolf Virchow (1821–1902) padarė revoliucinį atradimą, kuris paneigė beveik viską, kas iki tol buvo laikoma pagrįstu mokslu.

Gyvenimas prasideda nuo mažų dalykų: organizmo ląstelės

Virchow, Carito organizacijų patologas, įrodo, kad žmogaus organizmas susideda iš ląstelių. Tai lemia didžiulius pasikeitimus medicinoje - ligos ir jų gydymo metodai pradedami suvokti visiškai kitaip. Truputį vėliau mineralinės medžiagos yra pripažįstamos organizmui gyvybiškai svarbiomis.

Druskų pėdsakais
 


W.H.Šiusleris (1821-1898)
Oldenburgo gydytojas ir homeopatas Wilhelmas Henrichas Šiusleris (1821–1898) susižavėjęs seka Virchow atradimus. Visų pirma jį labiausiai domina Virchow tezė, kad ląstelė yra svarbiausia žmogaus organizmo dalis ir sutrikus jų funkcijoms, žmogų puola ligos.
Šiusleris imasi pats tyrinėti mineralines druskas. Ir jo tyrimai pasirodo sėkmingi.
Jam pavyksta atrasti, kokių mineralinių medžiagų yra mūsų organuose, kokias funkcijas jos atlieka ir kokių ligų pasitaiko, kai sutrinka mineralinių medžiagų pusiausvyra.


Gydančios druskos

Ir tai dar ne viskas. Dr. Vilhemas Henrikas Šiusleris sukūrė metodą, pagal kurį mineralinės druskos paruošiamos taip, kad visoms organizmo ląstelėms jos tampa lengvai pasiekiamos. Jo idėja yra tokia: jei sutrinka ląstelės mineralinių medžiagų pusiausvyra ir cheminiai procesai, tai vartojant nedidelį kiekį specialiai paruoštų mineralinių druskų galima vėl atstatyti pusiausvyrą ir sureguliuoti funkcinius sutrikimus.

Pamėgta terapija

Susidomėjimas dr.Šiuslerio taikomu gydymo principu greitai didėjo ir sparčiai išsaugo jo pacientų skaičius. Kiekvienais metais į jį pagalbos kreipdavosi tūkstančiai ligonių. Ir dar šiandien plečiasi natūraliu mineralinių druskų gydomuoju poveikiu pasitikinčių žmonių ratas.

www.12drusku.lt