Sveiki ir energingi kiekvieną dieną!

Nr. 1 Calcium fluoratumDruska kaulams, sąnariams, odai, labai svarbi jungiamajam audiniui

Kaip veikia?
Dalyvauja formuojantis kaulams, sausgyslėms, raiščiams, dantims ir nagams.
Calcium fluoratum aktyvina kalcio ir fluoro apykaitą, saugo dantis nuo karieso,
kaulus nuo osteoporozės, palaiko sausgyslių ir kraujagyslių elastingumą, riboja
fibrozinių auglių augimą.

Calcium fluoratum padeda, kai vargina:

  • miežis, nuospaudos, karpos, randai, odos įtrūkimai,
  • celiulitas, strijos, raukšlės, suvytusi oda,
  • varikozė, hemorojus,
  • silpnas dantų emalis,
  • kieti ir skausmingi spuogai,
  • įskilimai lūpų kampuose.


Kokiomis savybėmis pasižymi?
Kiekviena druska turi savo unikalias savybes, kuriomis pasižymi tam tikri žmonių tipai.

Calcium fluoratum psichologinės savybės:
Kalcis suteikia stabilumo ir saugumo poreikį, o fluoras - baimę, kad išduos ir paliks. Nepriklausoma, stipri asmenybė, pasikliauja tik pati savimi, bet turi daug draugų ir pažinčių. Santykiuose su artimaisiais stengiasi būti nepriklausoma (baimė, kad sutuoktinis nepatikimas). Daug dirba, pakankamai ryžtinga, stipri, organizuota. Pinigai tarsi užtikrina jos saugumą, todėl Calcium fluoricum linkusi kaupti pinigus: rizikuoja - minimaliai, apsidraudžia - maksimaliai. Būdinga nepagrįsta skurdo, finansinio kracho, ateities baimė, netgi skūpumas. Praradusi pinigus ar artimą žmogų, Calcium fluoratum tampa neryžtinga, jaučiasi pažeidžiama, gali susirgti depresija, tapti nesavarankišku žmogumi.

Calcium fluoratum fiziologinės savybės:
Veidas: mažos besikryžiuojančios raukšlelės vidiniuose akių kampuose melsvai raudoname fone, juoko raukšlės aplink akis, veido oda šiurkšti, grubi, su sustandėjimų ploteliais, gausu pigmentinių dėmių ir apgamų. Dažnas simptomas - herpes ant lūpos.
Liežuvis: sutrūkinėjęs, kartais skausmingas.
Bendrai: „kabantis“ pilvas dėl silpnos pilvo sienelės, kietos karpos, nuospaudos, nagų grybelis, negražiai augantys rankų ir kojų nagai, dantų kariesas, išryškėjęs kapiliarų tinklas, išsiplėtusios venos (varikozė), kaulų išaugos, plokščiapadystė.

Taikymo atvejai:
Calcium fluoratum yra kauluose, sausgyslėse, raiščiuose, dantyse ir odos bei kraujagyslių elastinėse skaidulose. Šios druskos trūkumas įtakoja elastingumo, stangrumo sumažėjimą. Calcium fluoratum yra aprašoma kaip minkštintoja ar kietintoja, nes ji gali minkštinti sukietėjusį audinį (pvz., ji gali minkštinti rando audinį ar sukietėjusias liaukas), ar vėl sutvirtinti suminkštėjusį audinį (kaip išsiplėtusias venas). Be to, ji sustiprina kaulų negalavimų, tokių kaip osteoporozė, gydymą, ar padidina dantų kietumą. Dr.Šiusleris rašė, kad ši druska yra naudinga, kai audiniai gamina per daug keratino – pvz., tai matoma, kai formuojasi daug nuospaudų, suragėjimų.

Tipiniai požymiai:
Žmogaus, kuriam trūksta Calcium fluoratum, veide matomas tipiškas požymis – mažos besikryžiuojančios raukšlelės vidiniuose akių kampuose. Dar jūs galite rasti raukšles aplink vokus ir sutrūkinėjusį liežuvį. Taip pat gali būti randama daugiau sumažėjusio elastingumo požymių, pvz., išsiplėtusios venos, plokščiapėdystė ar dėl silpnos pilvo sienos “kabantis” pilvas.

Gydymo trukmė
Gydymo trukmė priklauso nuo ligos požymių.
Jei liga ūmi - gydoma iki visiško pasveikimo (1-2 savaites).
Jei liga lėtinė, gydymas užtrunka ilgiau - kelias savaites,
kelis mėnesius ar net metus.


Pastaba: Šiuslerio druskos palengvina simpotmus ir skatina gijimą. Šiuslerio druskų terapija gali būti naudojama savigydai esant lengviems negalavimams. Jei simptomai rimti – būtina gydytojo konsultacija, kuris įvertins Jūsų būklę.